Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers w akcji na nowym zwiastunie

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Atlus wraz ze studiem Koei Tecmo udostępnili dzisiaj nowy zwiastun Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers, które już w przyszłym tygodniu, 20 lutego, zadebiutuje w Japonii na konsoli PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Najnowszy materiał skupia się przede wszystkim na dynamicznej walce w stylu poprzednich gier Koei, takich jak chociażby Dynasty Warriors. Podczas rozgrywki będziemy mogli pokierować wszystkimi członkami grupy Phantom Thieves, posiadającymi własny, oryginalny zakres ciosów.

Twórcy postanowili zaprezentować kilka z nich na najnowszym materiale, o czym przekonacie się poniżej. Tytuł na japońskim rynku pojawi się w dwóch edycjach, standardowej oraz kolekcjonerskiej, zatytułowanej Treasure Box. W pudełku znajdziemy m.in. artbook oraz ścieżkę dźwiękową na trzech płytach CD. Atlus zapowiedział również DLC dodawane do pierwszych kopii gry, w którym znajdziemy pojedyncze utwory z różnych odsłon serii.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers – Najnowszy zwiastun:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów