Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers w akcji na nowym zwiastunie

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Atlus wraz ze studiem Koei Tecmo udostępnili dzisiaj nowy zwiastun Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers, które w kwietniu zeszłego roku zostało zapowiedziane na konsolę PlayStation 4 i Nintendo Switch. Akcja gry będzie rozgrywać się kilka miesięcy po wydarzeniach z oryginalnej Persony 5, więc zdecydowanie możemy mówić tutaj o kontynuacji. Bohaterowie podczas wakacji zostaną wplątani w tajemnicze wydarzenia, które przywrócą do ich świata m.in. zlikwidowane Pałace.

Na najnowszym materiale możemy zerknąć na wszystkie najważniejsze elementy produkcji: walkę w stylu gier musou, eksplorację lokacji, efektowne przerywniki, interakcje z innymi postaciami oraz wiele innych aspektów, urozmaicających formułę znaną chociażby z Dynasty Warriors. Persona 5: Scramble The Phantom Strikers w Japonii zadebiutuje już 20 lutego. Tytuł na rynku pojawi się w dwóch edycjach, standardowej oraz kolekcjonerskiej, zatytułowanej Treasure Box. W pudełku znajdziemy m.in. artbook oraz ścieżkę dźwiękową na trzech płytach CD. Atlus zapowiedział również DLC dodawane do pierwszych kopii gry, w którym znajdziemy pojedyncze utwory z różnych odsłon serii.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers – Najnowszy zwiastun:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów