Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers z dwugodzinnym materiałem z rozgrywki

persona 5 scramble featured e1571920044409

Na oficjalnym kanale Amari Odorokanai Gacchiman wa Horror Game Bakari Yatteiru pojawiło się wczoraj obszerne nagranie z ostatniego livestreamu poświęconego Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers. Na materiale trwającym ponad dwie godziny możemy zapoznać się ze wszystkimi najważniejszymi elementami tej oryginalnej kontynuacji. Bohaterowie podczas wakacji zostaną wplątani w tajemnicze wydarzenia, które przywrócą do ich świata m.in. zlikwidowane Pałace.

Mimo, że gra będzie należeć głównie do gatunku Musou, w stylu chociażby serii Dynasty Warriors, wciąż możemy liczyć na masę interakcji z innymi postaciami, eksplorację świata gry oraz ciekawe nowości, jak chociażby platformowe sekcje 2D podczas poruszania po dungeonach.

Persona 5: Scramble The Phantom Strikers w Japonii zadebiutuje już 20 lutego. Tytuł na rynku pojawi się w dwóch edycjach, standardowej oraz kolekcjonerskiej, zatytułowanej Treasure Box. W pudełku znajdziemy m.in. artbook oraz ścieżkę dźwiękową na trzech płytach CD. Atlus zapowiedział również DLC dodawane do pierwszych kopii gry, w którym znajdziemy pojedyncze utwory z różnych odsłon serii. Jeśli jesteście ciekawi, jak The Phantom Strikers prezentuje się w akcji, zerknijcie na gameplay załączony poniżej.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers – Najnowszy materiał z rozgrywki: