Overkill’s The Walking Dead opóźnione na konsolach

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Overkill's The Walking Dead
Overkill's The Walking Dead

Overkill’s The Walking Dead powinno być już na ostatniej prostej przed wydaniem, ale okazało się, że studio Starbreeze zamierza opóźnić premierę gry.

Pierwotnie tytuł miał zadebiutować na konsolach w lutym, obecnie premiera została przełożona na bliżej nieokreślony termin w 2019 roku.

Gameindustry.biz dotarło do studia i okazuje się, że pracownicy mają za zadanie poprawić jakość gry przed jej rynkowym debiutem. Obecnie nie dowiemy się więcej i kolejne informacje o projekcie pojawią się w dogodnym dla studia momencie.

Zeszły rok i początek obecnego ciężko nazwać szczęśliwym okresem dla gier na licencji The Walking Dead. Ostatni sezon gry Telltale wydano zdecydowanie później, choć produkcja mogła się w ogóle nie pojawić. Studio Telltale musiało w zeszłym roku zwolnić 90% pracowników, co skończyło się upadkiem studia i anulowaniem zapowiedzianych wcześniej projektów.

 

Źródło: https://www.psu.com/news/overkills-the-walking-dead-console-release-postponed/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów