Konsolowe Overkill’s The Walking Dead oficjalnie anulowane

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Overkill's The Walking Dead
Overkill's The Walking Dead

Choć od początku roku wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że Overkill’s The Walking Dead nie zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, to jednak wydawca wciąż zaprzeczał tym informacjom. W końcu głos zabrał firma Skybound Games, która dzierży prawa do uniwersum The Walking Dead i ogłosiła oficjalnie anulowanie prac nad konsolowymi wersjami.  Co ciekawe jeszcze w ubiegłym tygodniu 505 Games informowało, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca, a data premiery została jedynie przełożona na czas bliżej nieokreślony.

Prezes Skybound w oświadczeniu napisał:

Rozwiązaliśmy umowę z Starbreeze Studios (deweloper) i przerwiemy wszelkie wysiłki nad Overkill’s The Walking Dead. Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby wspólnie ze Starbreeze rozwiązać wiele problemów, które widzieliśmy podczas gry, ale ostatecznie Overkill’s The Walking Dead nie spełniło naszych standardów i nie oferuje jakości, którą nam obiecano.

Kooperacyjna gra Overkill’s The Walking Dead została pierwotnie wydana w listopadzie zeszłego roku na PC i spotkała się z cierpkim przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. Tytuł był niedopracowany, pełen błędów technicznych, a jego rozgrywka pozostawiała wiele do życzenia.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów