Dziś premiera ostatniego epizodu The Walking Dead

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na dziś przypada premiera ostatniego odcinka The Walking Dead: A Telltale Games Series – The Final Season. Pierwsze epizody sezonu zostały bardzo ciepłe przyjęte przez graczy. Miejmy nadzieję, że twórcy utrzymali poziom i zakończą serię z przytupem. Wkrótce będziecie mogli nabyć cały sezon w edycji fizycznej. Dystrybutorem gry w Polsce jest CDP, a pudełkowe wydanie dotyczy wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Nadszedł już czas to zakończyć. Clementine po latach walki o przetrwanie stała się liderem grupy zaginionych dzieci i jej zadaniem jest zapewnienie im bezpiecznego domu. Czy jednak podczas wybuchowych misji, chaosu i walki żywych z umarłymi Clem może być tą zbawienną osobą? Jej historia ma dramatyczny i przełomowy punkt kulminacyjny w ostatnim odcinku. Noc już niedługo się skończy…

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów