Oriental Empires debiutuje dzisiaj w pudełkowej edycji

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Oriental Empires
Oriental Empires

Dzisiaj na polskim rynku debiutuje pudełkowe wydanie Oriental Empires. Jest to osadzona w starożytnych Chinach gra strategiczna rozgrywana w systemie turowym.

Zadaniem gracza w Oriental Empires stanąć na czele wschodzącego imperium. Podczas budowania własnej potęgi musi on zadbać o szereg aspektów – zdobywać ziemie, tworzyć i rozwijać miasta, dbać o handel i dyplomację czy też kultywowanie religii i rozkwit filozofii. Na drodze rozwoju staną graczom chordy barbarzyńców, więc kolejnym aspektem Oriental Empires są turowe bitwy i ogromne armie, toczące epickie bitwy.

Zwiastun Oriental Empires

Oriental Empires zadebiutowała pierwotnie 14 września bieżącego roku. Edycja pudełkowa jest dostępna w polskiej wersji językowej w cenie 119,90 zł.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch