Oriental Empires debiutuje dzisiaj w pudełkowej edycji

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Oriental Empires
Oriental Empires

Dzisiaj na polskim rynku debiutuje pudełkowe wydanie Oriental Empires. Jest to osadzona w starożytnych Chinach gra strategiczna rozgrywana w systemie turowym.

Zadaniem gracza w Oriental Empires stanąć na czele wschodzącego imperium. Podczas budowania własnej potęgi musi on zadbać o szereg aspektów – zdobywać ziemie, tworzyć i rozwijać miasta, dbać o handel i dyplomację czy też kultywowanie religii i rozkwit filozofii. Na drodze rozwoju staną graczom chordy barbarzyńców, więc kolejnym aspektem Oriental Empires są turowe bitwy i ogromne armie, toczące epickie bitwy.

Zwiastun Oriental Empires

Oriental Empires zadebiutowała pierwotnie 14 września bieżącego roku. Edycja pudełkowa jest dostępna w polskiej wersji językowej w cenie 119,90 zł.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Manga Tokyo Ghoul:re dobiega końca. Drugi sezon anime jeszcze w tym roku - https://t.co/z3Qow48oZG https://t.co/I4WaJNMXqL
Jurassic World Evolution - recenzja - https://t.co/O4Xz7deLNN https://t.co/uip9PSNAQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch