„Opowieść” – drugi zwiastun Syberia 3

Kate Walker powróci już 20 kwietnia (w polskiej wersji głosu użyczy jej Anna Dereszowska)

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

W sieci ukazał się drugi oficjalny zwiastun fabularny Syberii 3, który zdradza szczegóły na temat historii w grze oraz natury relacji Kate Walker i plemienia Jukoli. Dystrybutorem gry jest cdp.pl (tutaj możecie zamówić grę, również w wersji kolekcjonerskiej), a premiera już blisko, bo 20 kwietnia. Syberia 3 ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Syberia 3 – zwiastun

Osiągnęliśmy tak wiele, odkąd po raz pierwszy nakreśliliśmy fabułę, profile postaci, wątki i zagadki. Minęły już ponad trzy lata! Dziś jesteśmy niesamowicie dumni z całej wykonanej przez nas pracy i liczymy, że jej efekty przypadną do gustu graczom, którzy z przyjemnością odkryją zachwycający świat tej kultowej sagi – powiedział Stéphane Marty, dyrektor generalny Koalabs Studios.

Po tylu latach przygodówka wraca na rynek – też nie możecie się doczekać kolejnej odsłony?

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów