One Piece: World Seeker – znamy datę premiery

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
One Piece 800x450

Poznaliśmy dzisiaj datę premiery gry One Piece: World Seeker w Ameryce Północnej oraz Europie. Mieszkańcy obydwu regionów będą mogli zaopatrzyć się w tytuł już 15 marca 2019 roku. Produkcja ukaże się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Zamawiając grę w pre-orderze dostaniecie dla Luffy’ego strój wojskowy oraz kostium kąpielowy. Ponadto, dowiedzieliśmy się, że w Ameryce Północnej będzie dostępny pakiet Gum Gum, a Europejczycy będą mogli dostać edycję kolekcjonerską Króla Piratów. Obie edycje możecie zobaczyć na grafice poniżej.

One Piece: World Seeker skupi się na głównym bohaterze mangi i anime, Luffym, przemierzającym ogromny otwarty świat i biorącym udział w wielu różnorodnych bitwach. Twórcy gry określają tę część serii jako najbardziej ambitną, ze względu na wielkość produkcji, swobodę, czy różnorodność. W trakcie rozgrywki zwiedzimy mnóstwo zamków i miast oraz wiele innych oryginalnych lokacji.

One Piece: World Seeker – zwiastun produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów