One Piece: World Seeker z dwoma nowymi materiałami

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
One Piece World Seeker Gameplay Trailer 1 Ps4 X1 Pc 800x450

Bandai Namco podczas Jump Festa 2019 udostępniło dwa nowe materiały z gry One Piece: World Seeker. Jednym z nich jest nowy, piąty już zwiastun produkcji, a drugim film początkowy z gry.

One Piece: World Seeker skupi się na głównym bohaterze mangi i anime, Luffym, przemierzającym ogromny otwarty świat i biorącym udział w wielu różnorodnych bitwach. Twórcy gry określają tę część serii jako najbardziej ambitną, ze względu na wielkość produkcji, swobodę, czy różnorodność. W trakcie rozgrywki zwiedzimy mnóstwo zamków i miast oraz wiele innych oryginalnych lokacji.

One Piece: World Seeker zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputerach osobistych z systemem Windows 14 marca 2019 roku w Japonii, oraz 15 marca w Europie i Ameryce. Oba nowe materiały możecie znaleźć poniżej.

Film początkowy

Nowy zwiastun produkcji

Źródło: https://gematsu.com/2018/12/one-piece-world-seeker-opening-movie-fifth-trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów