Nowy zwiastun Until Dawn wyjaśnia czym jest efekt motyla

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Przy okazji promocji horroru Until Dawn, często pada określenie Butterfly Effect, jednak wielu graczy nadal nie wiem czym tak naprawdę jest tak szumnie zapowiadany efekt motyla. Sony postanowiło więc ruszyć z pomocą i wyjaśnić wszystkim te tajemnicze zjawisko w najnowszym zwiastunie.

W grze każda najmniejsza decyzja będzie miała wpływ na dalsze losy wszystkich postaci w grze, dróg którymi będziemy mogli podążać jest wręcz setki. Tim Hodges – menadżer produktu twierdzi, że każdy gracz będzie tak naprawdę odgrywał historię w inny sposób.

Szacujemy, że dla większości graczy podczas pierwszej przygody z grą zobaczy mniej niż połowa treści zawartej na płycie. Co więcej, jesteśmy całkiem pewni, że doświadczenia każdego gracza będą nieco inne.

Until Dawn zadbiutuje wyłącznie na konsoli PlayStation 4 już 28 sierpnia.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Black Future ’88 zadebiutuje w tym roku również na konsoli Nintendo Switch https://t.co/HAgLytVGOq https://t.co/7otfHdNy9V
Skullgirls 2nd Encore wiosną trafi na Nintendo Switch i Xbox One https://t.co/708SEMy8Aa https://t.co/j4eoKdLjqh

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch