Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Nowy zwiastun i masa informacji o Observer

Studio Bloober Team, twórcy najlepszego horroru ubiegłego roku, pracują nad swoją nową produkcję. Gra będzie nosiło tytuł Observer i zabierze graczy w mroczny świat przyszłości, w którym ludzie na wszelkie sposoby starają się uciec od przytłaczającej rzeczywistości. Produkcja podobnie jak Layers of Fear będzie psychologicznym i psychodelicznym horrorem, który zabierze gracza w głąb prawdziwego szaleństwa.

Prace nad grą są już najwyraźniej w bardzo zaawansowanej fazie, gdyż twórcy postanowili podzielić się sporą ilością informacji na temat swojej produkcji oraz opublikowali nowy zwiastun.

Oto szczegóły dotyczące fabuły Observer:

  • Akcja ma miejsce w Krakowie roku 2084
  • Populacji znacznie się zmniejszyła za sprawą wirusa Nanophage, który zaatakował zarówno mechaniczne augmentacje, jak i tkankę biologiczną. Kolejnym ciosem dla ludzkości była Wielka Wojna.
  • Ludzie którzy przetrwali by oderwać się od smutnej rzeczywistości sięgają po różnego typu używki – narkotyki, VR, implanty neuronowe.
  • Głównym bohaterem jest Daniel Lazarski, członek elitarnej jednostki policji neuronowej założonej przez Chiron – megakorporację, która przejęła rządy w zniszczonej Polsce.
  • Protagonista zajmuje się hakowaniem i inwigilacją umysłów kryminalistów podejrzanych o popełnienie przestępstw.
  • Po otrzymaniu dramatycznej prośby o pomoc od swego syna, Daniel interweniuje w niebezpiecznym sektorze C Krakowa, gdzie zmuszony jest do inwigilacji niestabilnych umysłów kryminalistów i ich ofiar.

Zwiastun Observer

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement