Nowy zwiastun i masa informacji o Observer

observer amir e1487968954537

Studio Bloober Team, twórcy najlepszego horroru ubiegłego roku, pracują nad swoją nową produkcję. Gra będzie nosiło tytuł Observer i zabierze graczy w mroczny świat przyszłości, w którym ludzie na wszelkie sposoby starają się uciec od przytłaczającej rzeczywistości. Produkcja podobnie jak Layers of Fear będzie psychologicznym i psychodelicznym horrorem, który zabierze gracza w głąb prawdziwego szaleństwa.

Prace nad grą są już najwyraźniej w bardzo zaawansowanej fazie, gdyż twórcy postanowili podzielić się sporą ilością informacji na temat swojej produkcji oraz opublikowali nowy zwiastun.

Oto szczegóły dotyczące fabuły Observer:

  • Akcja ma miejsce w Krakowie roku 2084
  • Populacji znacznie się zmniejszyła za sprawą wirusa Nanophage, który zaatakował zarówno mechaniczne augmentacje, jak i tkankę biologiczną. Kolejnym ciosem dla ludzkości była Wielka Wojna.
  • Ludzie którzy przetrwali by oderwać się od smutnej rzeczywistości sięgają po różnego typu używki – narkotyki, VR, implanty neuronowe.
  • Głównym bohaterem jest Daniel Lazarski, członek elitarnej jednostki policji neuronowej założonej przez Chiron – megakorporację, która przejęła rządy w zniszczonej Polsce.
  • Protagonista zajmuje się hakowaniem i inwigilacją umysłów kryminalistów podejrzanych o popełnienie przestępstw.
  • Po otrzymaniu dramatycznej prośby o pomoc od swego syna, Daniel interweniuje w niebezpiecznym sektorze C Krakowa, gdzie zmuszony jest do inwigilacji niestabilnych umysłów kryminalistów i ich ofiar.

Zwiastun Observer