Nowy klimatyczny zwiastun Until Dawn

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Until Dawn, ekskluzywny dreszczowiec na PlayStation 4 inspirowany horrorami klasy B, doczekał się kolejnego zwiastuna. Gra zadebiutuje w Europie 26 sierpnia, a wszyscy gracze, którzy zakupią grę przed premierą otrzymają dodatkowy wątek fabularny. 

Until Dawn jest świetnie zapowiadająca się produkcją, która pierwotnie miała być wydana na konsolę PS3, ale twórcy postanowili poczekać i wydać grę na obecną generację. W grze bardzo istotne będą podejmowane przez nas wybory, czasami z pozoru błaha decyzja, może mieć istotny wpływ na fabułę i losy poszczególnych bohaterów. Czekamy z niecierpliwością.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Tekken 7 – Negan z The Walking Dead i Julia trafią do gry jeszcze w tym miesiącu https://t.co/1ev08Of69D https://t.co/grNomDuPVz
Final Fantasy XV – Episode Ardyn z dokładną datą premiery, prolog w w formie anime już dostępny… https://t.co/eiHCtboPQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch