Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Nowy fragment rozgrywki z SEVEN: The Days Long Gone

W sieci ukazał się nowy teaser trailer SEVEN: The Days Long Gone, który demonstruje złodziejskie zdolności głównego bohatera.

SEVEN: The Days Long Gone jest jedną z najważniejszych polskich premier tego roku – co do tego nikt w redakcji nie ma wątpliwości. Widowiskowy parkour, ciche zabójstwa, otwarta walka i ucieczka z miejsca zbrodni – krótki filmik pokazuje możliwości jakie oferuje gra. Szybkość, zwinność, umiejętność bezszelestnego poruszania się i błyskawicznego eliminowania przeciwników. To m. in. te cechy czynią z mistrza złodziei, głównego bohatera gry, człowieka zdolnego odmienić świat SEVEN.

Na zaprezentowanym teaserze możemy zobaczyć głównego bohatera, złodzieja Teriela, który przekrada się przez posterunek. Wiele takich punktów kontrolnych rozstawionych jest na wyspie Peh, będącej jednocześnie swoistą kolonią karną. Bezpieczne przejście przez posterunki wymaga posiadania specjalnych wiz, które regulują ruch więźniów na wyspie. Ponadto Technomagowie używają punktów kontrolnych jako stacji transferowych dla swoich ładunków.

Teaser trailer SEVEN: The Days Long Gone

Wolność decydowania o tym, jak osiągnąć cel to coś, na czym się koncentrujemy podczas tworzenia gry – powiedział Jakub Rokosz, założyciel studia Fool’s Theory i Szef Projektu w IMGN.PRO.

W teaserze, który dziś opublikowaliśmy gracze mogą zobaczyć, jak unikać strażników, jak ich unieszkodliwiać oraz przeprowadzić atak z zaskoczenia. Ale jeśli taki skradankowy tryb rozgrywki komuś nie odpowiada i zamiast tego woli urządzić przeciwnikom krwawą łaźnię, to nic nie będzie mu stało na przeszkodzie. Dużą wagę przykładamy do tego, żeby niemal każda lokacja oferowała kilka sposobów dojścia do celu. Dzięki temu jedno i to samo zadanie będzie można ukończyć w trybie skradankowym lub wdając się w otwartą walkę. Sercem eRPGów jest odgrywanie pewnej roli, a my nie chcemy z góry narzucać graczom, jaki powinien być mistrz złodziejskiego fachu w ich wykonaniu. Chcemy, żeby sami mogli o tym zadecydować i żeby system projektowania zadań w grze im w tym pomagał, a nie przeszkadzał – dodał Rokosz.

SEVEN: The Days Long Gone ukaże się na komputery osobiste jeszcze w tym roku. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 4.

Karta SEVEN na Steamie – tutaj.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement