Nintendo Switch Joy-Con ładowarka marki Hori – recenzja

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w: 2 min.
Hori Switch Ładowarka Do Joy Con X2
Hori Switch Ładowarka Do Joy Con X2

Jeśli posiadacie więcej niż dwa kontrolery Joy-Con do konsoli Nintendo Switch na pewno zainteresuje was ładowarka marki Hori. Sprzęt jest licencjonowaną przez Nintendo ładowarką.

Jak na pewno wiecie Joy-Cony ładuje się za pomocą konsoli Nintendo Switch umieszczonej w doku. Jest to mało praktyczne rozwiązanie, gdy posiada się dwa zestawy kontrolerów. Trzeba pilnować, które są naładowane i pamiętać o ich przepinaniu, by zawsze były gotowe do gry. Zadanie to ułatwia prezentowana ładowarka, która jest właściwie stojakiem na 4 Joy-Cony.

Nintendo Switch Joy Con ładowarka Marki Hori (2)

Nintendo Switch Joy Con ładowarka Marki Hori

W stojaku znajdują się cztery miejsca do włożenia kontrolerów, a górne lampki led przy każdym z nich informują o stopniu naładowania. Konstrukcja jest bardzo lekka i została wykonana z niezłej jakości plastiku jak na tego typu urządzenie. Oczywiście tak samo jak w przypadku konsoli, w sprzęcie Hori szyny, do których wpina się Joy-Cony zostały wykonane z metalu. W czasie wpinania nie usłyszycie jednak charakterystycznego kliknięcia, ponieważ ładowarka nie ma blokady. Nie jest to wada, bo tego rodzaju zabezpieczenie jest po prostu zbędne, ponieważ nikt nie będzie poruszać się i przenosić ładowarki w czasie jej działania. Źródłem energii urządzenia marki Hori jest wejście USB. Kabel można więc podpiąć pod stację dokującą i postawić obok konsoli. Oczywiście zastosowanie tego standardu oznacza, że źródłem zasilania może być właściwie każde urządzenia z wyjściem USB.

Nintendo Switch Joy Con ładowarka Marki Hori (1)

Nintendo Switch Joy Con ładowarka marki Hori

Podsumowanie Joy-Con ładowarka marki Hori

Sprzęt nie jest skomplikowany w budowie i po prostu spełnia swoją funkcję. Jeśli posiadacie więcej niż 2 kontrolery Joy-Con na pewno warto rozważyć zakup tego urządzenia.

Sprzęt został dostarczony przez dystrybutora Przystań Gracza.

Plusy

  • Mały rozmiar
  • Wizualnie pasuje do konsoli
  • Ładowanie za pomocą wyjścia USB

Minusy

  • Plastik „palcuje się”
8

Autor: Damian Stefański

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz