Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

TESTY SPRZĘTÓW

Etui BIG BEN Nintendo Switch – recenzja dużego pokrowca na konsolę i akcesoria

Big Ben Nintendo Switch etui
Big Ben Nintendo Switch etui

Konsola Nintendo Switch pozwala grać zarówno stacjonarnie używając telewizora, jak i mobilnie. Transformacja urządzenia trwa zaledwie kilka sekund. Po prostu wyjmujemy tablet ze stacji dokującej podłączonej do TV i możemy dalej cieszyć się rozgrywką już poza domem. Nintendo Switch w wersji mobilnej posiada stojaczek i odpinane boczne kontrolery. Pozwala to ustawić sprzęt stabilnie, odczepić boczne pady i grać w 2 osoby w NBA czy Mario.

Nie każdemu takie rozwiązanie wystarczy, ponieważ granie na malutkim ekranie z druga osobą jest powiedzmy sobie szczerze średnio wygodne, zwłaszcza gdy obok stoi duży TV. W takim wypadku wybierając się w podróż do hotelu, kumpla czy delegację warto zabrać nie tylko konsolę, ale również stację dokującą. Jak zatem przetransportować bezpiecznie i wygodnie cały zestaw potrzebny do wirtualnej rozgrywki, a więc stację dokującą, gry, kabel HDMI, ładowarkę i konsolę? Problem ten rozwiązuje produkt przygotowany przez brytyjską firmę BIG BEN.

Dsc 0120

Etui BIG Ben Nintendo Switch

Nintendo Switch duże etui na konsolę i akcesoria do transportu

W sklepach znajdziecie sporo małych pokrowców na samą mobilną wersję Switcha. Tymczasem BIG BEN na licencji Nintendo przygotował specjalną „walizkę”, która w bezpieczny sposób pozwala transportować kompletny zestaw urządzenia.

Etui zostało wykonane z porządnego materiału. Z zewnątrz jest twarde i nawet gdy coś uderzy w walizkę nie zagrozi urządzeniu schowanemu w środku. Sam środek został wykonany z miękkiej, a zarazem sztywnej, wyprofilowanej pianki. Każdy element ma tu swoje miejsce w walizce. Drobiazgi takie jak dodatkowe kontrolery Joy-Con czy gry można włożyć do specjalnej saszetki dostępnej w zestawie. Poza tym produkt Big Bena zawiera dwa małe pojemniczki, które dodatkowo zabezpieczą 4 gry oraz 2 karty Micro SD. Dzięki nim żaden mały element nie zgubi się w czasie transportu.

Dsc 0132

W etui na konsolę Nintendo Switch jest sporo miejsca

Podsumowanie

Niektórzy powiedzą, że etui w formie mini walizki jest zbędne, bo można przecież na czas transportu zapakować wszystko do kartonu. Choć jest to pewne rozwiązanie, to na pewno mniej wygodne. Karton jest większy, a dodatkowo trzeba wszystko pakować w folie, by się nie porysowało. Poza tym karton bardziej rzuca się w oczy w czasie podróży.

Etui marki Big Ben dla Nintendo Switch pozwala zapakować wszystko w jedną chwilę. Jest małe, poręczne, odporne i posiada wygodną rączkę do transportu. Jeśli często przemieszczacie się ze swoim sprzętem to wręcz obowiązkowy zakup. Jedynym minusem prezentowanego sprzętu jest jego cena, bo obecnie etui zostało wycenione na 179 zł. Czy warto wydać tę kwotę, by zabezpieczyć swój ukochany sprzęt? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami.

Sprzęt został dostarczony przez dystrybutora

Przystań Gracza.

Plusy

  • Wysoka jakość wykonania
  • Odporne na uderzenia i wstrząsy
  • Wygodne w transporcie

Minusy

  • Wysoka cena
9

Galeria BIG BEN Nintendo Switch etui – opinia i recenzja

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement