Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

TESTY SPRZĘTÓW

HORI Switch pad przewodowy do konsoli Nintendo Switch

Hori Switch Pad Przewodowy
Hori Switch Pad Przewodowy

Jeśli średnio leży Wam gra na Nintendo Switch za pomocą Joy-Conów, na pewno interesowaliście się dodatkowym padem Nintendo Switch Pro Controller. Urządzenie jest świetnie wykonane, jest bezprzewodowe, ale jednak do tanich nie należy, bo trzeba na nie wydać około 260 złotych.

Znacznie tańszym rozwiązaniem jest sprzęt licencjonowany przez Nintendo i przygotowany przez japońską firmę Hori. Mowa tutaj o HORIPAD do Nintendo Switch.

Pad Hori Do Nintendo Switch

Pad Hori Do Nintendo Switch

Najważniejszą różnicą pomiędzy tymi urządzeniami jest to, że zamiennik nie jest bezprzewodowy. Sprzęt Hori do konsoli podpina się za pomocą 2 metrowego kabla USB. Oznacza to, że grać za jego pomocą można jedynie gdy konsola jest podpięta pod stację dokującą.

Pad jest wykonany ze średniej jakości plastiku, ale jest dobrze spasowany, nie trzeszczy  w rękach i trzyma się go bardzo wygodnie. Na pewno nie każdemu spodoba się jego waga. Kontroler jest bardzo lekki i jest to na pewno spowodowane brakiem wibracji oraz żyroskopu. Jeśli jakaś gra obsługuje tę funkcję, trzeba pamiętać, by ją wyłączyć w opcjach produkcji.

Urządzenie Hori ma odczepiany D-Pad i jeśli wolicie grać za pomocą przycisków podobnych do tych z Joy-Con, w łatwy sposób możecie go odpiąć i schować pod pada. Z dodatkowych funkcji warto wspomnieć, że ma możliwość odpalenia turbo z 3 ustawieniami: 5/10/20 razy na sekund.

Jak urządzenie sprawdza się w czasie grania? Mimo małej wagi i średniego pierwszego wrażenia muszę przyznać, że grało się wygodnie. Pad bez problemu dawał radę nawet w wymagających precyzji grach jak Rayman Legends.

Jeśli nie przepadacie za Joy-Conami i szukacie taniego rozwiązania konstrukcja stworzona przez Hori jest opcją do rozważenia. Pad nie ma wprawdzie wibracji, żyroskopu i jest przewodowy, ale zapewnia wygodną rozgrywkę przed TV i to jest tu najważniejsze.

Sprzęt został dostarczony przez dystrybutora Przystań Gracza.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Plusy

  • Wygodny
  • Cena
  • Długi kabel

Minusy

  • Plastik
  • Bardzo lekki
  • Brak wibracji i żyroskopu
7

Plusy
Minusy
Ocenił
Damian Stefański
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement