Najważniejsze gry listopada – zestawienie redakcyjne

dishonored 2 e3 2015 2Emily

Ach ten listopad…pogoda już nie taka fajna, dochodzą do tego różne jesienne chandry, depresje i inne złe rzeczy. Z drugiej jednak strony, to chyba najlepszy okres dla gier – najwięcej tytułów i najlepszych. Przedstawiamy Wam gry, które naszym zdaniem są najważniejsze w tym miesiącu i warto się im przeglądać. Sprawdźcie sami i dajcie znać, czy macie jakiegoś swojego konkretnego faworyta. Zaczynamy!

moto-racer-4-art

Moto Racer 4

Data premiery: 3 listopada // PC, PlayStation 4, Xbox One

Wskrzeszenie kultowej serii po 15 latach. Takie comebacki najczęściej okazują się niewypałami, ale kto wie, może czwarta odsłona Moto Racer wypali. Gra ma zapewnić arcadowy model jazdy, tak więc miłośnicy symulatorów nie mają czego szukać, za to cała reszta powinna się bez problemu odnaleźć. Dużym atutem jest opcja gry na podzielonym ekranie, której często brakuje we współczesnych grach wyścigowych.

Call of Duty Infinite Warfare 5 e1476729622282

Call of Duty: Infinite Warfare + Modern Warfare: Remastered

Data premiery: 3 listopada // PC, PlayStation 4, Xbox One

Teoretycznie po premierach Battlefield 1 i Titanfall 2 nie ma na co czekać, tylko trzeba grać – choć dobrze wiemy, że seria Call of Duty nie śpi i znowu, jak co listopad, będziemy mogli zagrać w jedną z najlepszych strzelanek na rynku. Tutaj z pewnością padną pytania, czy chodzi o remaster Modern Warfare…i nieśmiało powiem, że tak – wszak Damian w swoim tekście bardzo chwalił odświeżenie najlepszej części cyklu. Jednak nie przesadzajmy – Infinite Warfare wcale nie musi być złe.