Najważniejsze gry października – zestawienie redakcyjne

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 4 min.

Wrzesień pełen premier sportowych hitów już za nami. A przed nami wielkie październikowe premiery, w których krew będzie się lała szerokim strumieniem, choć nie zabraknie też produkcji dla miłośników zawrotnych prędkości. Prezentujemy nasze zestawienie, największych premier tego miesiąca. Oj będzie się działo!

mafia 3

Mafia 3

Data premiery: 7 października // PC, PlayStation 4, Xbox One

Mafia to seria, która karmi się kontrowersją, choć jej przyczyny bywają różne. Pierwsza część z racji motywy przewodniego, czyli wspinanie się po szczeblach mafijnej hierarchii, druga kontrowersję wywołała u graczy ze względu na urwaną znienacka fabułę i mało wyrafinowanego protagonistę. Trzecia część do kolejny wstrząs dla miłośników serii – gwałtowny przeskok w czasie do 1968 roku i bohater o kwadratowej szczęce przy którym Vito Scaletti to przemiły chłopak z sąsiedztwa. Ja jestem pełen obaw, pewnie podobnie jak tysiące graczy na świecie, ale oczywiście będę się zagrywał, bo to przecież może się udać. Mafia 3 to pozycja obowiązkowa, dla każdego gracza.

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. masterZ napisał(a):

    Październik to będzie mocny miesiąc, zwłaszcza dla fanów strzelanek. B1 i Titanfal kuszą bardzo, ale nie wiem na co się zdecydować bo z kasą krucho. Niby zawsze tytanów mógłbym dokupić w listopadzie, ale one też ma kilka wielkich premier i już jaram się na Watch Dogs 2.

Dodaj komentarz