Metro Exodus – zwiastun fabularny trafił do sieci!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Metro Exodus

Do premiery Metro Exodus pozostał nieco ponad miesiąc. Wydawca gry, czyli firma Deep Silver wraz z twórcami gry, ekipą 4A Games, postanowił przypomnieć graczom o nadchodzącej odsłonie serii. Do sieci trafił zwiastun fabularny, który daje nam jasno do zrozumienia, że w najnowszym Metrze nie będzie miejsca na nudę.

Opublikowany materiał okraszony jest głosem narratora, a raczej narratorki, w którą wciela się dobrze znana fanom serii, Anna. Zwiastun nie pozostawia złudzeń. Metro Exodus będzie kolejną wspaniałą przygodą, w której nie zabraknie akcji, dramaturgii, a także klimatu, za który gracze pokochali poprzednie odsłony.

Metro Exodus zmierza na komputery osobiste, a także na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera gry już 15 lutego. Jesteście gotowi na ponowne spotkanie z Artemem?

Metro Exodus – zwiastun fabularny

Nowe zrzuty ekranu

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów