Nowy zwiastun Metro Exodus. Techland rozpoczął współpracę z wydawnictwem Insignis

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Metro Exodus

Do premiery Metro Exodus, zostały już tylko nieco ponad dwa tygodnie, tak więc każdego dnia otrzymujemy kolejne materiały i informacje dotyczące gry. Dziś twórcy ze studia 4A Games, opublikowali nowy zwiastun prezentujący rozgrywkę.

To jednak nie wszystko. Na fanów Uniwersum Metro luty będzie wyjątkowym miesiącem, ponieważ po premierze gry w księgarniach dostępne będzie limitowane wydanie książkowej trylogii. W liczącej ponad 1000 stron pozycji znajdą się trzy powieści Dmitrija Głuchowskiego – Metro 2033, Metro 2034 oraz Metro 2035. Całość oprawiono w twardą okładkę, na której widnieje artwork z gry, a w środku czeka również dodatkowe opowiadanie – Ewangelia według Artema – oraz kolorowa wkładka z pejzażami wprost z gry Metro Exodus.

Metro Trylogia

Ponadto sklep Muve.pl przygotował specjalną ofertę na przedpremierowe zamówienia Metro Exodus. Kupujący grę na dowolną platformę otrzymają gratis e-book Metro 2035.

Metro Exodus dostępne będzie od 15 lutego na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów