Premierowy zwiastun Metro Exodus

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Metro Exodus
Metro Exodus

Dziś, po wielu miesiącach oczekiwania, w końcu debiutuje trzecia odsłona serii opartej na bestsellerowych powieściach Dmitrija Głuchowskiego. Metro Exodus pozwoli graczom opuścić wąskie tunele moskiewskiego metra i udać się w szaloną podróż po zniszczonej nuklearną katastrofą Rosji. O tym jak świetna jest to gra, możecie się dowiedzieć czytając naszą recenzję (zobacz).

W Polsce Metro Exodus dostępne jest w standardowej wersji oraz limitowanej edycji Aurora, która zawiera grę, przepustkę sezonową, tłoczony steelbook, metalowe pudełko z herbem lokomotywy Aurora z gry, drukowany plakat i 32-stronicowy artbook.

Każda z platform posiada również indywidualny dodatek: cyfrową ścieżkę dźwiękową (PC), grę Metro 2033 Redux (Xbox One), dynamiczny motyw dla konsoli bazujący na zimowym artworku (PlayStation 4). Ponadto w zależności od sklepów gra dostępna jest w wersjach z różnymi dodatkami m.in. latarką LED-ową lub kompasem.

Premierowy zwiastun Metro Exodus

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów