Metro Exodus – nowe fragmenty rozgrywki w rozdzielczości 4K!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Metro Exodus

Premiera najnowszej odsłony serii Metro zbliża się wielkimi krokami. Musimy się przyzwyczaić, że najbliższy miesiąc będzie obfitował w coraz to nowsze fragmenty rozgrywki z nadchodzącej części. Do sieci trafił świeże fragmenty rozgrywki z Metro Exodus, które dostępne są w rozdzielczości 4K.

Po obejrzeniu najnowszych materiałów, nikt nie będzie miał już chyba żadnych wątpliwości. Pod względem wizualnym Metro Exodus po prostu zachwyca. Poniższe fragmenty pochodzą z próbnych, trzygodzinnych wersji, które otrzymali wybrani dziennikarze. Ich opinie są bardzo pozytywne. Niemal wszyscy są zgodni, że 4A Games znacząco rozbudowało swoją produkcje względem poprzednich odsłon.

Wskazuje się również, że twórcy dużo większy nacisk położyli na elementy survivalowe. Kluczowe w odniesieniu końcowego sukcesu będzie inteligentne zarządzanie cennymi zasobami, jak np. amunicją. W grze nie zabraknie również systemu tworzenia i ulepszania posiadanego sprzętu. Nie tylko broni, ale i pancerza. Chwali się także otwarte lokacje, które zaoferują możliwość eksploracji oraz misje poboczne. Deweloperzy podkreślają jednak, że mimo wszystko Metro Exodus będzie pod względem fabularnym liniową przygodą.

Najnowsza odsłona serii Metro zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera gry już 15 lutego.

Metro Exodus – fragmenty rozgrywki z wersji próbnej dla dziennikarzy
Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów