Marvel’s Spider-Man – nowe kostiumy z nadchodzącego dodatku oraz tryb Nowa Gra Plus

Spider Man The City That Never Sleeps
Spider Man The City That Never Sleeps

Firma Sony, wraz z ekipą Insomniac Games, podzieliła się kilkoma informacjami na temat nadchodzącego rozszerzenia do gry Marvel’s Spider-Man. The Heist, bo taki tytuł nosić będzie pierwszy z trzech dodatków, zadebiutuje już 23 października. Oprócz informacji, do sieci trafił również zwiastun owego DLC.

Wraz z nowymi misjami fabularnymi, wyzwaniami oraz rodzajami przeciwników, w grze pojawią się także nowe kostiumy. Twórcy postanowili uchylić rąbka tajemncy i zaprezentować nam stroje, które będziemy mieli możliwość odblokować w trakcie zabawy w nadchodzącym dodatku. Fani komiksowych przygód Spider-Mana na pewno nie będą mieli problemów z rozpoznaniem zaprezentowanych kostiumów.

Marvels Spider Man Kostiumy Z Dlc The Heist
Marvel’s Spider-Man kostiumy z DLC The Heist

Pierwsze rozszerzenie fabularne do najnowszej produkcji Insomniac Games skupi się na postaci Black Cat. Peter Parker będzie miał okazję skonfrontować się ze swoją byłą dziewczyną, a my będziemy mogli poznać ciekawą historię Felicii Hardy. Dodatek The Heist kosztować będzie 9.99$ jeśli zdecydujemy się na jego oddzielny zakup. Dostęp do owego DLC będzie również możliwy poprzez nabycie przepustki sezonowej, której cena wynosi 24.99$. W jej skład wchodzić będą również pozostałe dwa dodatki, które wydane zostaną w listopadzie oraz grudniu.

Ponadto firma Sony poinformowała, że w dniu premiery dodatku The Heist pojawi się aktualizacja do gry Marvel’s Spider-Man. Owa łatka ma wprowadzić m.in. tryb Nowej Gry Plus, co na pewno ucieszy fanów produkcji Insomniac Games, którzy chcieliby ponownie przeżyć przygody Petera Parkera, tym razem w pełnym rynsztunku.

Marvel’s Spider-Man – zwiastun dodatku The Heist