Marvel’s Spider-Man – DLC Turf Wars ze zwiastunem premierowym i fragmentem rozgrywki

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Marvel's Spider Man Dlc Turf Wars
Marvel's Spider Man Dlc Turf Wars

Sony oraz Insomniac Games opublikowało właśnie premierowy zwiastun drugiego już DLC do gry Marvel’s Spider-Man. Dodatek nosi tytuł Turf Wars i wchodzi w skład przepustki sezonowej. Wszyscy zainteresowani mogą już pobrać najnowsze rozszerzenie fabularne do produkcji Insomniac Games i powrócić do Nowego Jorku z nową misją.

Podobnie jak pierwsze DLC, Turf Wars wprowadzi do gry Marvel’s Spider-Man nowe elementy. Nie zabraknie kolejnych kostiumów, wyzwań i trofeów do zdobycia. Fabuła skupi się natomiast na postaci Hammerheada. Złoczyńcy dobrze znanego fanom uniwersum. Zadaniem gracza jest udaremnienie planów wspomnianego wyżej łotra i dopilnowanie, aby ulice Nowego Jorku znów były bezpieczne.

Przypomnijmy, że gra Marvel’s Spider-Man zadebiutowała 7 września tego roku wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Warto również dodać, że produkcja Insomniac Games doczeka się jeszcze jednego dodatku. Jego premiera została zaplanowana na grudzień.

Marvel’s Spider-Man – premierowy zwiastun DLC Turf Wars

Pierwsze 16 minut z DLC Turf Wars

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów