Marvel’s Spider-Man – znamy datę premiery ostatniego rozszerzenia fabularnego

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Marvels Spider Man Dlc Silver Lining
Marvels Spider Man Dlc Silver Lining

Ekipa Insomniac Games postanowiła podzielić się z graczami informacjami na temat ostatniego rozszerzenia fabularnego do gry Marvel’s Spider-Man. Wiemy już, że owe DLC zadebiutuje 21 grudnia i kosztować będzie 33 zł, czyli podobnie jak dwa poprzednie dodatki.

Najnowsze rozszerzenie wchodzi także w skład przepustki sezonowej, zatytułowanej City That Never Sleeps („Miasto, które nigdy nie śpi”). Jeśli zdążyliście już ją zakupić przy okazji premiery poprzednich dwóch DLC, to bez problemu w dniu premiery będziecie mogli pobrać ostatnie z nich.

Nadchodzący dodatek nosić będzie nazwę Silver Lining. Tytuł oznacza jedno. Do Nowego Jorku powróci znana z podstawowej wersji gry, Silver Sable, szefowa Sable International. Peter Parker nie będzie mógł tym razem liczyć na pomoc policjantki Yuri Watanabe. Oznacza to, że Spider-Man zmuszony będzie znaleźć nowych, zaskakujących sprzymierzeńców.

Dodatek Silver Lining rozszerzy grę Marvel’s Spider-Man o nowe misje, ulepszonych i bardziej niebezpiecznych wrogów oraz bazy Hammerheada. Nie zabraknie również miejsca na nowe trofea i kostiumy. Podczas rozgrywki, gracze będą mieli możliwość odblokowania trzech nowy kombinezonów:

  • Cyborg Spider-Man,
  • Spider-Armor Aarona Aikmana
  • Strój z nadchodzącej animacji, zatytułowanej „Spider-Man Uniwersum”.

Marvel’s Spider-Man – zwiastun DLC Silver Lining

Kostiumy z DLC Silver Lining

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów