Marvel’s Spider-Man – najnowsza aktualizacja dodaje do gry nowy kostium

Marvel's Spider Man
Marvel's Spider Man

Insomniac Games postanowiło sprawić graczom mały, świąteczny prezent. Na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, poinformowali, że do Marvel’s Spider-Man zostanie dodany nowy strój. Dostęp do niego otrzymają wszyscy posiadacze gry. Wystarczy tylko pobrać najnowszą aktualizację, która jest już dostępna.

Dodany przez Insomniac Games kostium, to oczywiście strój, w którym Tobey Maguire, jako Spider-Man ratował Nowy Jork w filmach Sama Raimiego. Wielu graczy domagało się od twórców dodania owego kostiumu. Fani gry Marvel’s Spider-Man nie szczędzili słów krytyki. Zwłaszcza gdy okazało się, że strój ten nie trafi do produkcji Insomniac Games za sprawą wydanych dodatków fabularnych.

Insomniac Games odpowiedziało fanom w dość nieciekawy sposób, mówiąc, że: „Słuchają fanów, ale nie muszą spełniać każdej ich prośby”. Twórcy poszli chyba jednak po rozum do głowy. Bez wątpienia dodanie stroju z filmów Raimiego, wraz z najnowszą aktualizacją, było dobrym posunięciem. Sami fani na pewno szybko zapomną o całym zamieszaniu, bo dostali to, co chcieli.

Marvel's Spider Man - Pajęczynowy Kostium
Marvel’s Spider Man – Pajęczynowy Kostium (nazwa stroju w polskiej wersji językowej)