Kolejne DLC do Marvel’s Spider-Man pojawi się 20 listopada

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Spider Man
Spider Man

Marvel’s Spider Man niedawno otrzymał swoje pierwsze DLC, a już niebawem pojawi się kolejne. Drugi z trzech zaplanowanych przez Insomniac Games dodatków, zostanie wydany jeszcze w tym miesiącu.

Turf Wars będzie dostępne od 20 listopada bieżącego roku, a informacja o dostępności dodatku pojawiła się wewnątrz menu głównego gry. Poza datą wydania, pojawił się również krótki opis nadchodzącej zawartości.

Turf Wars Dlc

Hammerheada po raz pierwszy widzieliśmy w pierwszym DLC, dlatego można się było domyślić, że Pająk prędzej czy później na niego trafi. Ciężko jednak w tej chwili określić rolę złoczyńcy w nadchodzącym dodatku.

Ostatni z dodatków o tytule Silver Lining ma się pojawić w grudniu tego roku. W tej zawartości poznamy bliżej Silver Sable, która w głównym wątku gry nie odgrywała istotnej roli.

Marvel’s Spider Man został wydany 7 września wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2018/11/08/spider-man-turf-wars-dlc-date/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów