Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Little Nightmares II z halloweenowym zwiastunem. Poznaliśmy również zawartość edycji kolekcjonerskiej gry

Little Nightmares II

Little Nightmares II otrzymało nowy, halloweenowy zwiastun. Bandai Namco, wydawca produkcji stworzonej przez Tarsier Studios, ujawnił również zawartość edycji kolekcjonerskiej gry.

Edycja kolekcjonerska Little Nightmares II, nazwana „Stay Tuned” będzie zawierać figurki dwóch głównych bohaterów, steel book, książkę przedstawiającą grafiki koncepcyjne, ścieżkę dźwiękową oraz zestaw naklejek. Możecie już składać zamówienia przedpremierowe edycji specjalnej. Wersje na PlayStation 4 oraz Xbox One dostępne są w cenie 49.99 USD, czyli około 190 PLN, wersja na Nintendo Switch jest za to dostępna w cenie 59.99 USD, czyli około 230 PLN.

Nowy zwiastun Little Nightmares II przedstawia niesamowite, chociaż straszne, lokacje, przerażające postaci w grze oraz pokazuje ciekawe i sprytne łamigówki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat pierwszej części Little Nightmares, sprawdźcie naszą recenzję, znajdującą się pod tym linkiem.

Little Nightmares II – halloweenowy zwiastun produkcji

W Little Nightmares II oprócz Six, bohaterem będzie chłopiec o imieniu Mono, tak więc możemy się spodziewać kooperacyjnej zabawy. Twórcy do rozgrywki wprowadzą również nowe mechaniki, które pozwolą chociażby brać udział w starciach. Sam klimat gry i stylistyka graficzna będą wierne pierwszej części.

Little Nightmares II pojawi się konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych z systemem Windows za pośrednictwem platformy Steam już 11 lutego 2021 roku. Produkcja pojawi się również na PlayStation 5 i Xbox Series X|S – dokładna data premiery na next-geny nie jest jeszcze znana.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement