Life is Strange 2 z 20 minutowym materiałem z rozgrywki!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.
Lis

Wczoraj Square Enix i Dontnod Entertainment ujawnili wiele szczegółów dotyczących Life is Strange 2. Dostaliśmy zwiastun produkcji, garstkę screenów i opis fabuły. Wszystko znajdziecie pod tym linkiem. Deweloper wspomniał również, że już wkrótce pojawi się dodatkowy materiał. Nikt jednak nie przypuszczał, że „już wkrótce” nadejdzie kolejnego dnia. W sieci już jest 20 minutowy materiał z rozgrywki Life is Strange 2.

Tak jak się wczoraj dowiedzieliśmy, w drugiej części Life is Strange będziemy śledzić przygodę dwóch braci – Seana i Daniela Diaz. Materiał z rozgrywki przybliży trochę relację pomiędzy braćmi. Po dokładniejszy opis fabuły zapraszam do wczorajszego artykułu, do którego link znajduje się wyżej.

Co ciekawe, Life is Strange 2 podobno było rozwijane od końca 2015 roku, a o tym, że gra się w ogóle ukaże, dowiedzieliśmy się niedawno. W czerwcu Square Enix i Dontnod Entertainment wypuścili na rynek darmową produkcję o tytule The Awesome Adventures of Captain Spirit. Jest to prolog do drugiej części Life is Strange. Naszą recenzję tego tytułu znajdziecie pod tym linkiem.

Pierwszy epizod Life is Strange 2 zadebiutuje już 27 września tego roku na komputery osobiste z systemem Windows oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Life is Strange 2 – 20 minutowy gameplay

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów