Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Life is Strange 2 z nowym zwiastunem, zrzutami ekranów i szczegółami dotyczącymi fabuły

Life Is Strange 2

Square Enix i Dontnod Entertainment w końcu ujawnili więcej szczegółów dotyczących Life is Strange 2. Dzisiaj do sieci trafił nowy zwiastun produkcji, garstka screenów oraz opis fabuły.

Głównymi bohaterami w drugiej części będą dwaj bracia – 16 letni Sean i 9 letni Daniel Diaz. Na ten moment nie wiemy, czy w grze ujrzymy protagonistkę pierwszej części, czyli Max Caulfield, jednak całość będzie utrzymana w uniwersum Life is Strange. Bracia Diaz żyją w Seattle w stanie Waszyngton. Po pewnym tragicznym wydarzeniu ich życie odwraca się do góry nogami i teraz zmuszeni są do uciekania przed policją. Sean w końcu decyduje się zabrać młodszego brata do swojego rodzinnego miasta Puerto Lobos w Meksyku w celu poszukiwania lepszego życia.

Życie na ulicy jest bardzo niebezpieczne. Bracia staną przed wieloma wyzwaniami, które przetestują ich braterską więź. Sean będzie musiał podjąć wiele trudnych decyzji i żyć z konsekwencjami swoich działań. Starszy z braci jest w piekielnie trudnej sytuacji, bowiem musi wyedukować i opiekować się Danielem, kiedy jednocześnie dorasta sam, pomimo tak młodego wieku.

Deweloper zapewnia, że będziemy mieli do czynienia z nową mocą. W gwoli przypomnienia, w pierwszej części Life is Strange nasza protagonistka potrafiła manipulować czasem. W grze ma pojawić się jeszcze kilka świeżych funkcji, jednak na ten moment dokładnie ich nie znamy. Więcej dowiemy się już wkrótce, bowiem w tym tygodniu pojawi się dodatkowy materiał z Life is Strange 2.

W czerwcu Square Enix wraz z Dontnod Entertainment wypuściło na rynek darmową produkcję pod tytułem The Awesome Adventures of Captain Spirit. Jest to prolog do drugiej części Life is Strange, więc jeśli jeszcze nie graliście, to nie czekajcie i zaczynajcie pobierać tą świetną historię. Naszą recenzję znajdziecie pod tym linkiem.

Pierwszy epizod Life is Strange 2 pojawi się już 27 września na komputery osobiste z systemem Windows oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Life is Strange 2 – nowy zwiastun produkcji

Life is Strange 2 – galeria

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement