LEGO Iniemamocni – pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę!

Lego Iniemamocni
Lego Iniemamocni

Fani produkcji studia Pixar mogą już zacierać ręce. Do sieci trafił pierwszy zwiastun gry LEGO Iniemamocni, na którym możemy zaobserwować fragmenty rozgrywki. Przypomnijmy, że pod koniec marca dowiedzieliśmy się, że gra ma zadebiutować 15 czerwca, czyli dzień po premierze drugiej części przygód rodziny Parr. Do kin w naszym kraju Iniemamocni 2 trafią miesiąc później.

Nowy zwiastun prezentuje niezwykłe umiejętności Boba oraz jego rodziny. Możemy zauważyć, że w trakcie rozgrywki kluczowa będzie współpraca bohaterów oraz wykorzystywanie ich unikatowych mocy w celu pokonania napotkanych przeszkód. Jak już wcześniej wspominano w grze nie zabraknie scen znanych z pierwszej części popularnej animacji. Warto też podkreślić, że w najnowszej produkcji studia Traveller’s Tales pojawią się także fragmenty z Iniemamocnych 2.

Rzućcie okiem na poniższy zwiastun i sami zdecydujcie czy warto czekać na grę LEGO Iniemamocni. Miejmy nadzieję, że twórcy nie zmarnują potencjału jaki drzemie w rodzinie Parr i już w czerwcu otrzymamy świetną grę osadzoną w klimacie popularnych, duńskich klocków. Przypomnijmy, że LEGO Iniemamocni trafią na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

LEGO Iniemamocni – zwiastun prezentujący rozgrywkę