Layers of Fear 2 – opublikowano nowy zwiastun oraz dzienniki deweloperskie

Layers Of Fear 2
Layers of Fear 2

W październiku ekipa Bloober Team zapowiedziała, że kontynuacja wydanego w 2016 roku Layers of Fear, trafi do graczy w 2019 roku. W sieci pojawił się nowy zwiastun Layers of Fear 2. Dzięki opublikowanemu wideo możemy przyjrzeć się, jak obecnie prezentuje się najnowsza produkcja polskiego dewelopera.

Zaprezentowany materiał zabiera nas na statek, na którym rozgrywać się będzie akcja horroru. Klimatyczne, nieco klaustrofobiczne korytarze oraz pomieszczenia luksusowego okrętu prezentują się wyśmienicie. Dają nadzieję, że kontynuacja jednej z najciekawszych polskich gier ostatnich lat, dostarczy nam tyle samo emocji, co pierwsza odsłona. Jak możemy zauważyć na materiale, w Layers of Fear 2 nie zabraknie paranormalnych zjawisk i niepokojących scenerii. Gracze, którzy lubią podczas rozgrywki poczuć dreszczyk emocji, mają na co czekać.

Ponadto ekipa Bloober Team opublikowała także dzienniki deweloperskie. Dzięki temu materiałowi, przez który przeprowadza nas Bartosz Kaproń, główny projektant i producent Layers of Fear 2, możemy dowiedzieć się, skąd polska ekipa czerpała inspiracje, przy tworzeniu kontynuacji swojego dzieła.

Premiera Layers of Fear 2 zaplanowana jest na 2019 rok. Do tej pory nie poznaliśmy jednak dokładnej daty premiery ani listy platform, na które trafi najnowsza produkcja Bloober Team. Wielce prawdopodobne, że będą to te same sprzęty, na których dostępne jest Layers of Fear.

Layers of Fear 2 – zwiastun „Time Waits for No One”

Dzienniki dewelopera