Kontynuacja Venoma już za dwa lata?

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Venom

Sony ogłosiło daty premier kolejnych filmów wchodzących w skład nowego uniwersum, który w październiku tego roku został zapoczątkowany przez „Venoma”. Produkcje mają zadebiutować w 2020 roku, kolejno 10 lipca oraz 2 października. Sony jednak nie ujawniło tytułów filmów, które mają pojawić się w kinach właśnie w tych datach.

Jednym z filmów zapowiedzianych na 2020 rok ma być „Morbius”, który został ujawniony przez Sony niecały rok temu. W tytułowej roli zobaczymy Jareda Leto i to póki co jedyna informacja o tym projekcie.

Według amerykańskich portali, drugim filmem ma być kontynuacja „Venoma”. Nie powinno to dziwić, jako że film stał się globalnym przebojem i do tej pory zarobił ponad 780 mln dolarów. Produkcja Sony szczególnie przypadła do gustu chińskim widzom, którzy w swoich kinach zostawili już 203 mln dolarów, tym samym „Venom” stał się na tym lokalnym rynku jednym z największych amerykańskich przebojów.

Za dwa lata Marvel Studios ma umieścić w swoim terminarzu film o Czarnej Wdowie oraz wprowadzić do uniwersum postacie z grupy znanej jako The Eternals. Natomiast Warner Bros. powalczy o uwagę widzów „Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)”.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów