Konkurs!!! Do wygrania Hard West

hard west3
Hard West: Complete Edition

Jeśli lubicie strategie turowe, klimat Dzikiego Zachodu oraz niestraszny jest wam miks różnych konwencji, to mamy konkurs idealny dla was. Hard West to obok Wiedźmina 3 i Dying Light, najlepsza polska produkcja tego roku, a już niebawem może ona zasilić waszą bibliotekę na platformie Steam. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Hard West, zapraszamy do lektury naszej recenzji, która znajdziecie tutaj.

Zasady konkursu są bardzo proste. Napiszcie w komentarzu na naszej stronie, lub profilu facebookowym, jaka jest wasza ulubiona gra w klimacie Dzikiego Zachodu, a jeśli nie macie takiej, napiszcie nam jaki jest wasz ulubiony Western.  Miło nam również będzie jeśli polubicie serwis Gamerweb.pl na jednym z jego serwisów społecznościowych.

Wśród wszystkich, którzy spełnią warunki konkursu wybierzemy osobę, która otrzyma klucz do pobrania z platformy Steam grę Hard West. Ale to nie wszystko, wybierzemy również jedną niemniej atrakcyjną nagrodę niespodziankę.

Powodzenia!!!

Regulamin konkursu

  • Giveaway trwa do 13.12.2015 r.
  • Spośród osób biorących udział w konkursie, wybrany zostanie jeden zwycięzca oraz jedna nagroda niespodzianka.
  • Aby wziąć udział w konkursie należy wpisać w komentarzu należy wpisać tytuł ulubionego westernu wśród gier, filmów bądź też produkcji telewizyjnych.
  • Przy wpisywaniu komentarza należy posłużyć się aktualnym adresem e-mail, gdyż na niego będzie wysyłana nagroda.
  • Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie w celach informacyjnych swojego imienia oraz adresu e-mail.
  • Zwycięzca przed wysłaniem nagrody zostanie zweryfikowany pod względem spełnienia warunków konkursu.