Kingdom Hearts III – znamy wymaganą ilość miejsca do zainstalowania gry na PlayStation 4!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Niedawno dwóch użytkowników na Twitterze toczyło ciekawą dyskusję na temat najnowszej odsłony Kingdom Hearts, która debiutuje już w tym miesiącu. Jeden z nich udostępnił cztery zdjęcia okładki jednej z najpopularniejszych produkcji studia Square Enix i pomimo tego, że są one w języku japońskim, to możemy zauważyć, że gra będzie zajmować na dysku konsoli PlayStation 4 jedynie 40 GB.

Jeśli chcecie zobaczyć najnowszą reklamę telewizyjną Kingdom Hearts III oraz poznać wypowiedź Tetsuyi Nomury na temat skradzionych kopii gry, wejdźcie w ten link. Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentuje się PlayStation 4 Slim w wersji KH3, zajrzyjcie tutaj.

Kingdom Hearts III zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 29 stycznia tego roku. Czekacie na najnowszą odsłonę kultowej już serii gier? Dajcie znać w komentarzach.

Kingdom Hearts III – zwiastun produkcji

Źródło: https://www.play-asia.com/blog/2019/01/02/kingdom-hearts-iii-the-install-size-for-ps4-revealed/?utm_source=&utm_medium=&utm_campaign=

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów