Kingdom Hearts III z nową reklamą oraz wiadomością od Tetsuya Nomury dotyczącą skradzionych kopii gry

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Square Enix udostępniło dzisiaj nową, półminutową telewizyjną reklamę Kingdom Hearts III, które już 29 stycznia zadebiutuje na konsoli PlayStation 4 oraz Xbox One. Na materiale możemy zobaczyć kilka z ujawnionych już światów oraz Remiego z Ratatuj, z którym będziemy mogli ugotować wiele potraw wzmacniających naszą postać.

Firma za pomocą twittera udostepniła również wiadomość od reżysera gry, Tetsuya Nomury. Odnosi się ona do skradzionych kopii gry i spoilerów, które zaczęły krążyć w sieci. Twórca podziękował fanom za szybką reakcję oraz przypomniał, że epilog i sekretne zakończenie, uznane za najważniejsze elementy gry, zostaną udostępnione dopiero po premierze, więc nikt nie będzie w stanie zepsuć fanom wieloletniego oczekiwania na premierę produkcji. Całą wiadomość przeczytacie poniżej.

Kingdom Hearts III – Najnowsza telewizyjna reklama:

Kingdom Hearts III – Wiadomość od Tetsuya Nomury:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów