Kamil Glik polskim ambasadorem gry FIFA 18

Informacja Prasowa | | Przeczytasz w 1 minutę
Kamil Glik W Fifa 18
Kamil Glik W Fifa 18

Polski zawodnik Kamil Glik, grający na co dzień w AS Monaco FC został polskim ambasadorem gry FIFA 18. Kamil Glik to jeden z najbardziej bramkostrzelnych środkowych obrońców na świecie. W zeszłym sezonie trafiał do siatki klubowych rywali aż 8 razy, w wyniku czego został nominowany do jedenastki sezonu 2016/17 Ligue 1. Obecną rundę zaczął równie obiecująco, strzelając dwa gole oraz trzykrotnie znajdując się w jedenastce kolejki Ligue 1 według dziennika L’Equipe.

Demo gry FIFA 18

Kamil Glik jest zapalonym graczem serii FIFA. Już kilkukrotnie udowadniał, że z padem w ręku radzi sobie nie gorzej niż na prawdziwym boisku. Najwięcej czasu w grze spędza w trybie Ultimate Team.

Premiera gry została zaplanowana na 29 września 2017 roku. W Fifę 18 pogramy na PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation 3 oraz Xbox One.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów