FIFA 18 pojawiła się w skarbcu EA Access i Origin Access

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

FIFA 18 w końcu pojawiła się w skarbcu EA Access i Origin Access, problem w tym, że gracze musieli czekać na grę aż do premiery FIFA 19. Początkowo poprzednia edycja wirtualnej piłki kopanej miała pojawić się wcześniej, ale za opóźnienie można obarczyć dodatek pozwalający na grę w Mistrzostwach Świata.

Fifa 18 Baner

Dodatek wydany z okazji czerwcowego mundialu  był zupełnie darmowy, co stało się największym problem podczas dodawania Fify do obu usług. Wydaje mi się, że udostępnienie produkcji EA Sports w momencie, gdy dodatek byłby płatny, zajęłoby mniej czasu.

Wprowadzenie FIFA 18 w momencie premiery najnowszej odsłony  jest dziwnym zabiegiem, ponieważ może to spowodować, że mniej graczy zainteresuje się zakupem FIFA 19, co ostatecznie może odbić się na jej wynikach sprzedaży.

Źródło: https://www.usgamer.net/articles/fifa-18-is-finally-in-the-ea-access-vault-same-day-fifa-19-releases

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów