FIFA 18 za darmo do 15 czerwca

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
2018 Fifa World Cup Russia Fifa 18
2018 Fifa World Cup Russia Fifa 18

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 trafiły bezpłatnie do gry FIFA 18. Aktualizacja zadebiutowała 29 maja na platformach PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch. Dodatkowo aktualizacja 2018 FIFA World Cup Russia zawierała nowy polski komentarz w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. Nie zabrakło także oczywiście w pełni licencjonowanej Reprezentacji Polski, która wybiegnie na wirtualną murawę w oficjalnych strojach od Nike.

Okazuje się, że to nie koniec atrakcji przygotowanych przez EA. Od wczoraj do 15 czerwca, można grać za darmo w pełną wersję gry Fifa 18. Rozgrywka nie jest niczym ograniczana, po prostu pobieramy grę i możemy się cieszyć pełną wersją. Po 15 czerwca oczywiście jeśli zdecydujecie się na zakup produkcji na własność, wszystkie wasze postępy zostaną zachowane.

Linki do pobrania:

Zwiastun World Cup Russia w FIFA 18

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów