Mundial trafi za darmo do FIFA 18

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
2018 Fifa World Cup Russia Fifa 18
2018 Fifa World Cup Russia Fifa 18

Dzisiaj firma Electronic Arts  poinformowała, że Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 trafią bezpłatnie do gry FIFA 18. Aktualizacja zadebiutuje 29 maja na platformach PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch. Mundial zawita też do FIFA Mobile, ale dopiero 6 czerwca.

Dodatkowo aktualizacja 2018 FIFA World Cup Russia, będzie zawierała nowy polski komentarz w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. Nie zabraknie oczywiście w pełni licencjonowanej Reprezentacji Polski, która wybiegnie na wirtualną murawę w oficjalnych strojach od Nike.

W 2018 FIFA World Cup Russia do FIFA 18 trafią wszystkie 32 reprezentacje narodowe, które zakwalifikowały się na turniej FIFA World Cup, który rozpocznie 14 czerwca w Rosji. Gracz może również rozegrać własny turniej z udziałem dowolnych licencjonowanych reprezentacji narodowych dostępnych w grze FIFA 18, takich jak wielcy przegrani eliminacji: Włosi, Holendrzy czy USA. Dodatkowo można się cieszyć wspaniałą atmosferą na wiernie odwzorowanych stadionach w szybkim meczu – samodzielnie lub wspólnie ze znajomymi.

Zwiastun World Cup Russia w FIFA 18

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów