Judge Eyes: Shinigami no Yuigon od twórców Yakuzy zapowiedziane na PlayStation 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Judge Eyes
Judge Eyes

Judge Eyes pojawiło się niespodziewanie podczas pre show Sony w ramach tegorocznego Tokyo Games Show. Za produkcję odpowiedzialni są twórcy serii Yakuza, a co najważniejsze w ich nową grę zagramy dość szybko.

Produkcja oczywiście będzie miała bardzo rozbudowaną historię, w której wcielimy się w prawnika. Akcja jednak nie będzie rozgrywała się na sali sądowej, lecz na ulicach wielkiego miasta, gdzie niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem.

Judge Eyes zadebiutuje w Japonii 13 grudnia, a demo gry jest już od dzisiaj dostępne w PlayStation Store. W Europie gra ma być dostępna na początku 2019 roku, oczywiście wyłącznie na PlayStation 4.

Aktualizacja: Materiał z rozgrywki, garść zrzutów oraz wiele nowych informacji dotyczących Judge Eyes znajdziecie w tym newsie.

Judge Eyes (Project JUDGE) – zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/09/ryu-ga-gotoku-studio-announces-judge-eyes-shinigami-no-yuigon-for-ps4

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów