Znamy datę premiery Puyo Puyo Tetris 2 na PC

Puyo Puyo Tetris 2

Sega podała datę premiery Puyo Puyo Tetris 2 na komputery osobiste z systemem Windows. Produkcja będzie dostępna za pośrednictwem platformy Steam. Ci, którzy zakupią grę od razu przy premierze, otrzymają bonusy z motywami z serii Sonic the Hedgehog. Tytuł na PC pojawi się już 23 marca.

Produkcja może pochwalić się niesamowicie dynamicznym gameplayem, w którym mamy za zadanie układać Puyo w kombinacje o minimum czterech żelkach takiego samego koloru, jednocześnie przeszkadzając rywalowi, oddając mu zbędne nam elementy. Puyo Puyo Tetris 2 zawiera wszystkie tryby, którymi bawiliśmy się w „jedynce”, jednak Team Sonic zadbało o powiew świeżości – w sequelu pojawi się nowa inkarnacja Przygody, ale rozwinie się również tryb multipayer, zarówno lokalny, jak i online. Najciekawszą nowością jest tryb Skill Battle, w którym będzie nam dane pokierować trzyosobową drużyną, z czego każda z nich dysponuje unikatowymi umiejętnościami i przedmiotami.

Puyo Puyo Tetris 2 jest już dostępne na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.