Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Jiren dołączy do grywalnych postaci w Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball Fighterz
Dragon Ball Fighterz

Dragon Ball FighterZ otrzyma w tym roku kolejne grywalne postaci, a pierwszą w kolejności będzie Jiren reprezentujący Jedenasty Wszechświat.

Skan Weekly Shonen Jump opublikował na Twitterze użytkownik Spy0taku, a jego pełne tłumaczenie zaserwował Eventhubs. „Goku wreszcie stoczy pojedynek z Jirenem”. Skan obejmował zaledwie jedną stronę i przy okazji mogliśmy zobaczyć Goku w formie SSGGSS i Jirena naprzeciw siebie.

Więcej informacji o nowym zawodniku poznamy dopiero podczas turnieju finałowego, który będzie trwał od 26 do 27 stycznia.

Jiren

Jiren to bez wątpienia najsilniejszy wojownik pojawiający się w ostatnich odcinkach Dragon Ball Super. Nawet główny bohater nie radził sobie z nim podczas walki, dopóki nie osiągnął Ultra Instynktu. Pojawiły się nawet plotki, że pojawi się kolejna transformacja Son Goku, chwilę po dodaniu Jirena.

Wiadomo, że FighterZ dostanie kolejną przepustkę sezonową, ale w tej chwili nie znamy szczegółowych informacji odnośnie jej pełnej zawartości. Powinniśmy je poznać podczas turnieju, ale to się jeszcze okaże.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement