Jiren dołączy do grywalnych postaci w Dragon Ball FighterZ

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Dragon Ball Fighterz
Dragon Ball Fighterz

Dragon Ball FighterZ otrzyma w tym roku kolejne grywalne postaci, a pierwszą w kolejności będzie Jiren reprezentujący Jedenasty Wszechświat.

Skan Weekly Shonen Jump opublikował na Twitterze użytkownik Spy0taku, a jego pełne tłumaczenie zaserwował Eventhubs. „Goku wreszcie stoczy pojedynek z Jirenem”. Skan obejmował zaledwie jedną stronę i przy okazji mogliśmy zobaczyć Goku w formie SSGGSS i Jirena naprzeciw siebie.

Więcej informacji o nowym zawodniku poznamy dopiero podczas turnieju finałowego, który będzie trwał od 26 do 27 stycznia.

Jiren

Jiren to bez wątpienia najsilniejszy wojownik pojawiający się w ostatnich odcinkach Dragon Ball Super. Nawet główny bohater nie radził sobie z nim podczas walki, dopóki nie osiągnął Ultra Instynktu. Pojawiły się nawet plotki, że pojawi się kolejna transformacja Son Goku, chwilę po dodaniu Jirena.

Wiadomo, że FighterZ dostanie kolejną przepustkę sezonową, ale w tej chwili nie znamy szczegółowych informacji odnośnie jej pełnej zawartości. Powinniśmy je poznać podczas turnieju, ale to się jeszcze okaże.

Źródło: https://www.dualshockers.com/dragon-ball-fighterz-jiren-season-2/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów