Halo: The Master Chief Collection w pakiecie z Halo: Reach trafi na PC

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Halo Master Chief Collection
Halo Master Chief Collection

To już oficjalne. Firma Microsoft i studio 343 Industries zapowiedziały, że pakiet Halo: The Master Chief Collection zadebiutuje na PC i będzie dostępny w Microsoft Store oraz na platformie Steam. Pakiet będzie rozszerzony o jeden tytuł, w porównaniu do dotychczasowej edycji dostępnej na Xbox One. Dodatkową grą będzie Halo: Reach, czyli ostatnia odsłona kultowej serii stworzona przez studio Bungie.

Pierwotnie w skład kolekcji, która zadebiutowała w 2014 roku na konsoli Microsoftu, wchodziły następujące odsłony serii: Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3 i Halo 4.

Żeby posiadacze Xbox One nie czuli się zbytnio pokrzywdzeni, właściciele  Halo: The Master Chief Collection otrzymają bezpłatnie dostęp do sieciowej zawartości Halo: Reach. Kampania fabularna, będzie jednak dostępna jako płatny dodatek.

Data premiery kolekcji na PC, nie została jeszcze ujawniona.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów