Halo Infinite zadebiutuje dopiero pod koniec 2021 roku

Halo Infinite

Jak ogłosił wydawca produkcji, Microsoft, oraz deweloper, 343 Industries, Halo Infinite pojawi się dopiero pod koniec 2021 roku. Przypomnijmy, że gra miała być tytułem startowym na nową generację Xboksów.

Halo Infinite pierwotnie miało pojawić się w listopadzie tego roku, jednak fala krytyki jaka wylała się na twórców i ich projekt po pierwszej prezentacji rozgrywki sprawiła, że postanowiono jeszcze trochę popracować nad nową odsłoną kultowej serii. Uwagi graczy dotyczyły głównie grafiki, która nie tylko nie prezentowała spodziewanej nextgenowej jakości, ale nawet jak na tytuł aktualnej wówczas generacji, wyglądała dość przeciętnie. 

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Halo Infinite nie zostanie zaprezentowane podczas zbliżającej się wielkimi krokami ceremonii The Game Awards. Szkoda, bowiem fani są głodni nowinek dotyczących gry.

Halo Infinite pojawi się na jesień 2021 roku. Produkcja będzie dostępna na komputerach osobistych z systemem Windows za pośrednictwem platform Steam i Microsoft Store oraz na konsolach Xbox Series X|S.