Green Hell: polski survival dostępny już wkrótce

Już pod koniec sierpnia

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Green Hell
Green Hell

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich czekających na debiutancką produkcję warszawskiego studia Creepy Jar. Jeszcze w sierpniu na własnej skórze będziecie mogli przekonać się, czym jest Green Hell. Gra dostępna będzie na Steam w ramach programu Early Access. Z okazji ogłoszenia wczesnej wersji twórcy przygotowali specjalny trailer, który możecie obejrzeć poniżej. Do amazońskiej dziczy przenieść będziemy mogli się już 29 sierpnia.

Green Hell – trailer

Green Hell to survival z otwartym światem. W gąszczu amazońskiego lasu deszczowego będziemy zdani tylko na siebie. To jak długo uda nam się przetrwać, będzie zależało od naszych umiejętności i zaangażowania. Stawiając czoła nieznanemu, będziemy musieli eksplorować, polować, budować i tworzyć najróżniejsze przedmioty. W finalnej wersji gry nie zabraknie wątku fabularnego. Za produkcję odpowiada studio Creepy Jar, w dużej mierze składające się z byłych pracowników firmy Techland.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów