Green Hell – nowa produkcja byłych pracowników Techlandu zadebiutuje latem w Early Access

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Green Hell
Green Hell

Serwis IGN opublikował pierwszy zwiastun gry Green Hell. Jest to debiutancka produkcja polskiego studia Creepy Jar, złożonego z byłych pracowników Techlandu, CD Projekt Red i CI Games, pracujących wcześniej między innymi przy takich produkcjach jak Dying Light, Dead Island, Call of Juarez: The Cartel, Shadow Warrior, Hard Reset, The Witcher 2 czy Sniper Ghost Warrior 2.

Green Hell będzie pierwszoosobową, survivalową grą z akcją osadzona w wielkim otwartym świecie. Gracz pokieruje losami bohatera, który utknął w pełnej niebezpieczeństw Amazonii. Naszym zadaniem jest przetrwać jak najdłużej, co nie będzie łatwe, gdyż każdy dzień to walka z dziką naturą i własnymi słabościami. Gra charakteryzuje się niezłą oprawą graficzną i ciekawie zapowiadającą się rozgrywką, przez co z pewnością zainteresuje wielu graczy.

Green Hell zadebiutuje latem na platformie Steam w fazie wczesnego dostępu.

Zwiastun Green Hell

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch