Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

God of War: Raising Kratos – film dokumentalny przedstawiający proces tworzenia gry

God Of War Raising Kratos
God Of War Raising Kratos

Studio Sony Santa Monica przygotuje film dokumentalny przedstawiający proces tworzenia gry, zatytułowany God of War: Raising Kratos.

Wideo zabierze nas za kulisy powstawania zeszłorocznej odsłony przygód Boga Wojny. Opowie o przebytej przez twórców – trwającej 5 lat – drodze, która nie zawsze była usłana różami.

W filmie nie zabraknie scen, w których widoczne będzie zwątpienie, ale też ogromny wysiłek, poświęcenie i determinacja całego zespołu.

Na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube znaleźć możemy zwiastun nadchodzącego dokumentu, który klimatycznie wprowadza nas w historię procesu powstawania ubiegłorocznego hitu.

Twórcy nie ujawnili jednak daty premiery owego filmu. Wiemy jedynie, że ma on się pojawić „wkrótce”.

Warto wspomnieć, że studio Santa Monica świętowało kilka dni temu pierwszą rocznicę wydania swojej ostatniej produkcji. Z tej okazji do sieci trafił okolicznościowy materiał wideo, w którym deweloperzy dziękują fanom za wsparcie.

Dodatkowo w PlayStation Store pojawił się darmowy, dynamiczny motyw, którym możecie upiększyć ekran główny swojej konsoli.

Przypomnijmy, że God of War zadebiutował 20 kwietnia ubiegłego roku wyłącznie na  PlayStation 4.

Advertisement. Scroll to continue reading.

God of War: Raising Kratos – zwiastun filmu

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement