God of War: Raising Kratos – film dokumentalny przedstawiający proces tworzenia gry

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
God Of War Raising Kratos
God Of War Raising Kratos

Studio Sony Santa Monica przygotuje film dokumentalny przedstawiający proces tworzenia gry, zatytułowany God of War: Raising Kratos.

Wideo zabierze nas za kulisy powstawania zeszłorocznej odsłony przygód Boga Wojny. Opowie o przebytej przez twórców – trwającej 5 lat – drodze, która nie zawsze była usłana różami.

W filmie nie zabraknie scen, w których widoczne będzie zwątpienie, ale też ogromny wysiłek, poświęcenie i determinacja całego zespołu.

Na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube znaleźć możemy zwiastun nadchodzącego dokumentu, który klimatycznie wprowadza nas w historię procesu powstawania ubiegłorocznego hitu.

Twórcy nie ujawnili jednak daty premiery owego filmu. Wiemy jedynie, że ma on się pojawić „wkrótce”.

Warto wspomnieć, że studio Santa Monica świętowało kilka dni temu pierwszą rocznicę wydania swojej ostatniej produkcji. Z tej okazji do sieci trafił okolicznościowy materiał wideo, w którym deweloperzy dziękują fanom za wsparcie.

Dodatkowo w PlayStation Store pojawił się darmowy, dynamiczny motyw, którym możecie upiększyć ekran główny swojej konsoli.

Przypomnijmy, że God of War zadebiutował 20 kwietnia ubiegłego roku wyłącznie na  PlayStation 4.

God of War: Raising Kratos – zwiastun filmu

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów