God of War trafi na PC? Reżyser gry bardzo by tego chciał

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
God Of War
God Of War

Cory Barlog, czyli reżyser wydanego w zeszłym roku God Of War, wyznał, że bardzo by chciał, aby najnowsza odsłona przygód Kratosa trafiła na PC. Podkreślił jednak, że nie jest osobą decyzyjną w tej kwestii.

Jeden z użytkowników serwisu Twitter stwierdził, że najwyższy czas, aby ostatnie dzieło studia Sony Santa Monica trafiło również na komputery osobiste. Do tych słów odniósł się sam Barlog.

„Bardzo bym tego chciał. Ze smutkiem przyznaje, że to nie ja podejmuje decyzję w tej kwestii. Nie jestem Kojimą” – napisał.

Ostatnie zdanie to efekt zapowiedzi premiery Death Stranding na PC,  która odbędzie się w przyszłym roku. Jak widać, nie wszyscy deweloperzy są traktowani tak samo, jak twórca serii Metal Gear Solid.

Szanse, że ostatnie przygody Kratosa pojawią się na komputerach osobistych, są raczej znikome. Ciekawi nas natomiast, czy firma Sony postanowi odnieść się do wpisu Barloga.

God of War zadebiutował na rynku w kwietniu ubiegłego roku. Tytuł dostępny jest wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów