Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

God of War trafi na PC? Reżyser gry bardzo by tego chciał

God Of War
God Of War

Cory Barlog, czyli reżyser wydanego w zeszłym roku God Of War, wyznał, że bardzo by chciał, aby najnowsza odsłona przygód Kratosa trafiła na PC. Podkreślił jednak, że nie jest osobą decyzyjną w tej kwestii.

Jeden z użytkowników serwisu Twitter stwierdził, że najwyższy czas, aby ostatnie dzieło studia Sony Santa Monica trafiło również na komputery osobiste. Do tych słów odniósł się sam Barlog.

„Bardzo bym tego chciał. Ze smutkiem przyznaje, że to nie ja podejmuje decyzję w tej kwestii. Nie jestem Kojimą” – napisał.

Ostatnie zdanie to efekt zapowiedzi premiery Death Stranding na PC,  która odbędzie się w przyszłym roku. Jak widać, nie wszyscy deweloperzy są traktowani tak samo, jak twórca serii Metal Gear Solid.

Szanse, że ostatnie przygody Kratosa pojawią się na komputerach osobistych, są raczej znikome. Ciekawi nas natomiast, czy firma Sony postanowi odnieść się do wpisu Barloga.

God of War zadebiutował na rynku w kwietniu ubiegłego roku. Tytuł dostępny jest wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement